20 minute dental white – сет за избелување на заби

299.00ден549.00ден

Clear Selection

Преглед на производот

-Брз и едноставен за употреба
-Резултати се видливи
-Нема болка или ниту било какво чувство во устата

SKU: N/A Категории: ,

Опис

20 minute dental white – сетот за избелување на забите е целосно безбеден и ќе ви помогне да направите вашите заби побели дури за осум нијанси. Користејќи професионална стоматолошка технологија, со само 20 минути користење ( до 30 апликации може ) има доволно време да произведе длабоко дејство кислород што ќе го забрза процесот на белеење и ќе ги отстрани и најситните потемнети површини.

Дополнителни Информации

Изберете количина

,