AEG Сет за убавина LBS 5676

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

1,490.00ден 1,700.00ден

Преглед на производот

 • Маникир / педикир сет
 • 2/1 ( маникир за нокти и 2 епилатори ) со кутија со додатоци
 • Ергономски дизајнирано куќиште со прекинувач за вклучување / исклучување
 • Лед светилка
Категорија:

Опис

 • Маникир / педикир сет
 • 2/1 ( маникир за нокти и 2 епилатори ) со кутија со додатоци
 • Ергономски дизајнирано куќиште со прекинувач за вклучување / исклучување
 • Лед светилка
 • 6 различни додатоци:
  -1 приврзок за полирање,
  -1 прилог за приложување (фини),
  -1 прилог за прикачување (груб),
  -1 конус за подесување (тап),
  -1 мал конус за подесување (зашилен),
  -1 мал конус за подесување (круг)
 • 4-ниво прекинувач
 • Право / лева ротација
 • Практично кутија за складирање
 • Батерија: 2 x 1.5 V AA (батерии не се вклучени)
 • Маникир за нокти
 • Ергономско куќиште со вкл. / исклучување
 • Лесно ракување
 • Темелно и нежно отстранување на влакнат на нозете или дури и повеќе разумни делови на телото како што е, на пример пазувите или линијата на бикини
 • Тример функција
 • Заштитено од прскање на вода
 • Батерија: 2 x 1.5 V AA
 • Тример на веѓа
 • ON / OFF прекинувач
 • Алуминиумско куќиште
 • Батерија: 1 x 1.5 V AAA