Air Fryer – Апарат за готвење на топол воздух

2,699.00ден 4,000.00ден

Преглед на производот

Следете го трендот на здрава исхрана, и кажете не на вишокот масти во организмот!
Сега имате можност да ги подготвувате вашите омилени јадења на многу поздрав начин од претходно!
Заменете го врелото масло со топол воздух, а храната ќе го има истиот дури и подобрен вкус од пржената храна.
Може да ја конзумирате омилената храна, подготвена со многу помалку калории и масти во споредба со традиционалното пржење во масло.
Капацитетот од 3.8 литри ви овозможува да подготвувате слатки и солени јадења, внатрешноста на садот е од нелеплив материјал кој е лесен и едноставен за чистење.
Категорија:

Опис

Спецификации:
Капацитет: 3.8 литри
Моќност: 1500w
Подесување на температура: 80-200 степени
Тајмер: 0-30 минути