Андроид мултимедиjа со навигација 7inch за VW/SEAT/SKODA

7,499.00ден8,499.00ден

Clear Selection
SKU: N/A Категории: ,

Опис

Андроид мулти медиа со навигација 7″

Со радиото следува canbus за поврзување на борд компјутер при што ќе функционираат сензорите и командите на волан

Одговара на следниве модели:

VOLKSWAGEN Caddy 2004+;
EOS, Sagitar 2006+;
Golf VI, Passat CC, Scirocco, Tiguan 2008+;
Passat B7, T5 (Transporter, Caravelle, Multivan), Jetta VI, Amarok, Sharan II 2010+;
Golf V 2005-2008;
Golf V Plus, Jetta V 2005-2009;
Magotan 2007+;
Passat B6 2005-2010;
Polo V 2009+;
Touran 2003+;
Beetle 2011+;
Lavida 2012+
SEAT Altea 2012+;
Leon, Alhambra 2009+;
Toledo 2013+
SKODA Fabia 2007+;
Octavia 2007+;
Roomster 2006+;
Rapid 2012+

 

 

Дополнителни Информации

Одбери модел

,