Автомобил на акумулатор

12,490.00ден 15,000.00ден

Преглед на производот

Шифра: 550443
Категорија:

Опис

• Започнете го патувањето во новиот ” Security ”
• Практичното седиште обложено со еко кожа.
• Впечатлив модерен дизајн.
• Две врати кои се отвараат на копче.
• Музика со можност за прилагодување на звукот.
• Високо ниво на удобност и безбедност.
• LED светла.
• USB и Mp3 приклучок.
• 2 мотора на задните тркала.
• EVA гуми ( меки).
• Безбедносен појас на седиштето со 5 точки на поврзување.
• Педала за лесна употреба.
• Копче за стартување.
• Батерија 6V 4.5Ah .
• Полнач за батерија.
• Далечински управувач.
• Наменето за деца од 3 до 6 години до 30 килограми.
• Тежина автомобилот : 18 kg.

(avtomobil)(avtomobil na akumulator)(dalecinsko)(polnac)(автомобил)(автомобил на акумулатор)(далечинско)(полнач