C10 Паметен спортски часовник

1,199.00ден 1,800.00ден

Clear Selection

Преглед на производот

Спецификација:
Модел C10
Верзија за Bluetooth BT 4.2 + 5.0 Двоен режим
Компатибилен со Android или iOS 9.0
Име на апликацијата FitPro
Јазици на АПП украински, хинди, руски, индонезиски, турски, германски, италијански, чешки, словачки, јапонски, француски, полски, тајландски, поедноставен кинески, традиционален кинески, англиски, холандски, филипински, португалски, шпански, виетнамски, арапски, малезиски

Големина на екранот: 1,4 инчи
Тип: ЛЦД
Резолуција: 240×240 пиксели
Капацитет на батеријата на батеријата: 250mAh
Време на подготвеност: околу 15 дена
Користење на време: околу 7 дена
Време на полнење: околу 2 часа

Изглед и детали
Бенд материјал: силикон
Должина: околу 268мм
Ширина: околу 20мм
Големина: околу 26,8×13,4×0,6 mm

Пакетот вклучува:
1x Часовник
1x Кабел за полнење
1x Упатство за употреба

SKU: N/A Категории: ,

Опис

 

 

Дополнителни Информации

Одберете боја

,