Smart Watch C6

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

999.00ден 2,200.00ден

Clear Selection

Преглед на производот

Едноставен и егрономски дизајниран стил.
Мек и удобен ремен.
Автоматски го следи вашиот сон и го анализира квалитетот на спиењето во однос лесен / длабок сон.
Монитор за отчукување на срцето во реално време, можете да го следите вашиот биоритам за подобрување на здравјето.
Поддршка на надморска височина, воздушен притисок
Педометар, мери потрошени калории, поминати километри и вредности од друг вид на спортски активности.
Седентален потсетник ќе ви помогне да движите повеќе
Опција за пронајдување на телефонот, воедно и заштита од губење.
Bluetooth музички плеер се поврзува со мобилен телефон и контрола на репродукција на мобилната музика
Потсетување за повик и можност за разговор.
SKU: N/A Категории: ,

Опис

Спецификации:
Модел: C6
Големина на производот: 45 * 38,8 * 11мм
Боја: црна
Bluetooth: 5,0
RAM меморија за складирање: 128kb, SFlASH: 512kb
Метод на работа: Копче со целосен допир + функција
Тип на екран: 1.54-инчен екран на допир
Резолуција: 240 * 240 пиксели
Тип на батерија: вградена литиумска батерија
Капацитет на батеријата: 200 mAh
Времето на полнење е приближно 3 часа

Дополнителни Информации

Одберете боја

Розева, Црна