Core Up Self Пренослива мултифункционална справа

549.00ден 1,200.00ден

Преглед на производот

Мултуфункционална справа која ви помага при изработнка на стомачни,склекови,истегнување на грб.
Цврста и челична рамка изработена од нерџосувачки челик обвиткани со пена.
Погоден за мазни површини како плочки, мермерни плочни, дрвени подови.
Компактен и лесен заштедете простор погоден за складирање.

Категорија:

Опис