Fasiz – Машинка за отстранување на оштетените влакна од врвовите

1,600.00ден 2,200.00ден

Преглед на производот

Сега може да ја растите вашата коса подолга, побрзо и поздраво од било кога порано.
Ги отстранува оштетените влакна од врвовите на косата, не ја скратува должината.
Полесно, побрзо и побезбедно од колку со ножици.
Безбедно ги ублажува влакната на оштетена, мрсна, накршена, и оштетена коса за неколку минути.
Ќе добиете здрав и свилен изглед на вашата коса.

Опис

Пакетот содржи
– 1x безжична машинка
– 1x торба за носење
– 1x чешел
– 1x сепаратор
– 1x четка за чистење
– 1x 1/8 “Trim Spacer
– 1x 1/4 “Trim Spacer
– 1x упатство за употреба
– 1x адаптер за напојување

Дополнителни Информации

Моќност

50W