Fiat Stilo Android Navigacija

7,190.00ден7,890.00ден

Clear Selection

Преглед на производот

Универзално мп5 андроид радио со навигација. Во цената следува и рамката за Fiat Stilo можете да одберете радио со 1гб рам или 2гб со 16гб ром меморија.

Одговара на следниве модели: 2010

за повеќе информации контактирајте на фејсбук или на 079 285 613

SKU: N/A Категории: ,