Ford Mondeo 2002-2006 Android Navigacija

6,390.00ден7,090.00ден

Clear Selection

Преглед на производот

Универзално мп5 андроид радио со навигација. Во цената следува и рамката за Ford Mondeo можете да одберете радио со 1гб рам или 2гб со 16гб ром меморија.

Одговара на следниве модели: 2002-2006

за повеќе информации контактирајте на фејсбук или на 079 285 613

SKU: N/A Категории: ,