Гребалка за маче

260.00ден 450.00ден

Преглед на производот

• Дали се обидувате да го заштитите вашиот дом, мебел од гребнатини, искинати завеси и искинати каучи? Тогаш картонската гребалка од дрво за мачки е совршена работа за она што го барате! Оваа удобна природна гребалка за мачки е дизајнирана за вашите мачки за да можат да си го одвлечат вниманието и да се фокусираат на гребење на картонот наместо на другите предмети во вашиот дом. Чешачот и дава на вашата мачка место да се задоволи со своите природни навики за гребење. Стилскиот дизајн на таблата за гребење совршено ќе се вклопи со вашиот дом и ќе се вклопи директно во
вашиот дом.

Шифра: 16120

Категорија:

Опис

• Димензии на производот: 42x20x4 cm.