Хранилка и поилка

390.00ден 550.00ден

Преглед на производот

Двојниот сад е дизајн два во едно, со еден сад храна, а другиот за вода, што ги задоволува двојните потреби на хранењето на домашни миленици. Основата е дизајнирана така што е стабилна и не пролизгува, затоа не мора да се грижите дали вашите миленици ќе удираат преку садот и ќе го извалкаат подот.

Шифра: 16104

Категорија:

Опис

Со силна структура, чиниите се направени од еколошки и PP материјал за храна, кој е безопасен и без мирис.

Отстранливиот сад од нерѓосувачки челик е отпорен на кршење и отпорен на притисок, лесен за чистење и безопасен за здравјето.

Димензии на пакувањето: 27x23x17 cm.

Димензии на производот: 21x15x5 cm.