HUDA BEAUTY Desert Dusk – Палета сенки

249.00ден 800.00ден

Преглед на производот

Динамична палета со сенки за очи, 18 нијанси во четири уникатни текстури.

Може да направите вашиот изглед да биде природен или подраматичен, оваа палета ќе стане важна за вашите шминкарски рутини.

Категории: ,

Опис