Играчка гумен кактус за милениче

390.00ден 450.00ден

Преглед на производот

• Различни испакнатини на четкичките за заби за кучиња се користат за четкање на кучиња со различна големина и нивните заби.

Шифра: 16127

Категорија:

Опис

• Жлебовите помагаат поефикасно да се исчисти забниот камен на задните заби. Направете го вашето куче орално здраво и свежо, за да можете да уживате во среќното време со вашето прекрасно куче.
• Откако ќе додадете паста за заби или омилена храна на жлебовите, оставете ги вашите кучиња сами да си ги мијат забите и да го освежат сопствениот здив.
• Димензии на производот: 13×10 cm.