Kemei – вакумски чистач за лице и акни 6 во1

899.00ден 1,300.00ден

Преглед на производот

Безжичен апарат за отстранување на црнки акни и чистење на лице.

3 брзини, 6 додатоци за различна употреба

Категорија:

Опис