Kemei km-2026 – Тимер за брада

1,199.00ден 1,800.00ден

Преглед на производот

Бренд: KEMEI
Број на модел: KM-2026
Тип на напојување: Полнење, со USB кабел
Употреба: Лице, коса, тело, кратка коса.
Материјал: абс + нерѓосувачки челик
Напон: 110-240V 50Hz / 5w
Време на полнач: 2 часа
Време на употреба: последните 120 мин
Капацитет на батеријата: 1400mAh
Боја: Црна
Пакет 1 * машина 1 * USB кабел 1 * Упатство за употреба 1 * Мала четка за чистење

Категорија:

Опис