Kemei km-600 Машинка со 11 додатоци

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

1,099.00ден 2,000.00ден

Преглед на производот

Оваа машинка е се што ви е потребно за професионално средување и обликување на влакната на вашето тело, работи со голема брзина и содржи специјален комплет за отстранување на влакна за мажи, изработен од супер квалитетни професионални ножеви.

Опис

Материјали: ABS, јаглероден челик
Бренд: Kemei
Напон: 110-220V
Моќност: 5W
Време на полнење: 2 часа
Работно време: 2 часа
Тековна (mA): 600
Тежина на производот: 0.3880 кг
Пакет тежина: 0.6100 кг
Големина на производот (Д x Ш x В): 16.00 x 4.00 x 4.00 cm

Содржи 6 додатоци:

Дополнителни Информации

Weight 0.8 kg
Dimensions 13 × 32 × 14 cm
golemina

"treta" "L" "jsksa"