Kemei KM-813 Четка фен 2 во 1

1,599.00ден 2,500.00ден

Преглед на производот

2-во-1 дизајнот ви овозможува да ја навиткате вашата коса кога е сува и влажна. Двете глави или чешлите менува автоматски за да се направат природни локни. Може да се обезбедат три опции на загревање за да ги задоволат вашите потреби. Ергономска рачка за удобна употреба. 

Опис