Отстранувач на црнки – Kemei 4 во 1

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

799.00ден 1,400.00ден

Преглед на производот

Вакумски отстранувач за убавина кој го чисти лицето од црнки, пилинг, чисти пори, маснотии, отстранува акни, угри, масажа и други функции со само еден уред.
2 различни начини на вшмукување, континуиран режим и прекинувачки режим сигурни и безбедни за употреба.
Двата режими можат да постигнат ниска, средна, висока приспособлива сила на вшмукување за да се задоволат различните потреби на кожата.
Опремен со 4 заменливи парчиња со различна големини на дупката и облик на вшмукување на главата, различни глави ќе имаат различна сила и ефект за време на употребата.

Вградена батерија на полнење од 600mAh, со полнење преку USB, можете да ја наполните преку компјутер, мобилно напојување и сите други USB интерфејс уреди, попогодни за употреба.
Со LED индикатор за работа, индикатор за полнење и индикатор за низок напон на батеријата трепкачки потсетник.
Ергономски дизајн кој не се лизга, компактен и лесен, практичен за носење, погоден за дома, канцеларија, патување.

 

Main material: ABS
Input voltage: 5V
Input power: ≤5W
Input current: 600mA
Suction: 60kpa
Battery capacity: 600mAh
Charging time: 2 hours
Using time: 60 minutes

Опис