Kemei – Фигаро со три цилиндри

1,099.00ден 1,700.00ден

Преглед на производот

Параметри на производот:
Бренд: Kemei
Напон: 220-240V
Фреквенција: 50 / 60Hz
Големина: 33 * 10.2cm
Температура: Максимална температура 230 ° C
Греен елемент: тело за греење PTC
Пренос на топлина: керамички слој
Брзо загревање

Опис

Фигарото со три цилиндри е одлично за домашна и професионална употреба, на лесен и едноставен начин дојдете до совршени “S” бранови.
Турмален материјал испушта природни јони кои автоматски ја обновуваат оштетената коса и ќе ви помогне да си го вратите стариот сјај.

 

Дополнителни Информации

моќност

76W