Клацкалка

4,400.00ден 4,700.00ден

Преглед на производот

Клацкалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.
Шифра: 7888132
Боја: плава и портокалова

Опис

• Омилената играчка на секое дете, достапна во две бои плава и портокалова.
• Клацкалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.
• Активноста на клацкалката ги зајакнува мускулите на нозете и рацете за време на движењето,оваа активност е корисна за подобрување на рамнотежата и моторните вештини.
• Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал, прекрасен дезен за вашите најмили.
• Две нивоа за подесување на висината на клацкалката.
• Се препорачува за дечиња од 2-8 години.
• Димензии на седиштето: 30×15 cm.
• Димензии на производот: 130x40x30 cm.
• Висина на клацкалката: 62 cm.

(клацкалка)(klackalka)