Лежалка за куче 50cm дијаметар

660.00ден 800.00ден

Преглед на производот

• Може да се користи како кревет за домашни миленици, но и како обичен тросед или кревет за нов дом.

Шифра: 16147

Категорија:

Опис

• Мекиот и симпатичен дизајн е погоден за пролет, лето, есен и зима. Костум за домашно милениче за сите мали раси на мачиња.
• Плишаното гнездо е направено од мек памук кој има добра топлина за мачката.
• Гнездото за мачки може да се чисти рачно или со машина.
• Димензии на производот: 53x50x15 cm.