Мини кутија за носење храна

349.00ден749.00ден

Clear Selection

Преглед на производот

Спецификации:
Материјал: не’рѓосувачки челик
Боја: сина, розова, зелена, бела
Капацитет: 700ML по слој
Еден слој: (дијаметар) x (висина): 15 x 7 cm
Големина: Вкупно четири слоја: 15 x 28cm
Модел: 1/2/3/4 слоеви
SKU: N/A Категории: ,

Опис

Мини кутија за носење храна, популарна за сите возрасти и потреби, уживајте во топол оброк каде и да сте, во секое време.

Дополнителни Информации

Одберете Lunch Box

, , ,