Magic Bullet мултифункционален блендер

1,899.00ден 3,000.00ден

Преглед на производот

Magic Bullet – моќен помошник за во кујна – блендира, сецка и ги прави најдобрите мешавини за да создаде безброј вкусни јадења за само неколку секунди.

Овој блендер е се што ви е потребно за да го добиете најдоброто и најздравото од храната преку блендирање или сецкање на повеќе работи заедно.

Многу од важните состојки на храната не можат да се ослободат со џвакање, преработка во соковник или во блендер. За да дојдеме до хранливите состојки во семките и кората од храната која ја јадеме, тие мора да бидат разградени до микро ниво. Со Magic Bullet, може да подготвите пијалок кој ќе биде полн до хранливи состојки кои организмот многу лесно ги апсорбира.

Опис