Маркет количка розева

1,300.00ден 1,750.00ден

Преглед на производот

Шифра: 32682
Категорија:

Опис

• Сега и децата можат да ги имитираат своите родители во секојдневните активности.
• Производот содржи банана, морков, грозје, модар патлиџан, пиперки, портокал, грашок, виршли, пилешки прсти и други производи.
• Наменет е за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 46x52x34 cm.
• Димензии на пакувањето: 33x45x21 cm.

(игра)(играчка)(количка)(маркет)