МИНИ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ

799.00ден 1,500.00ден

Категорија:

Опис

Нашата мини машина за шиење е совршено решение за шиење.

Компактна големина: Овие машини се помали и попреносливи од традиционалните машини за шиење, што ги прави совршени за носење со вас во движење или за оние со ограничен простор дома.

Лесни: Мини машините за шиење се генерално полесни од нивните колеги со целосна големина, што ги прави полесни за носење и складирање.

Лесно користење: Со едноставни контроли и јасни упатства, мини машините за шиење се лесни за употреба и погодни и за почетници и за експерти.

Разноврсна: Мини машините за шиење можат да се справат со различни ткаенини и проекти, што ги прави разноврсна алатка за сите ваши потреби за шиење.

Ефективни: Мини машините за шиење често се подостапни од традиционалните машини за шиење, што ги прави евтина опција.

Енергетски ефикасни: Мини машините за шиење трошат помалку енергија од традиционалните машини за шиење, што ги прави поеколошки и поекономични за работа.

Издржливи: Многу мини машини за шиење се изградени за да бидат издржливи и долготрајни, па можете да сметате на нив дека ќе бидат доверлива алатка во наредните години.

Оваа компактна и лесна машина е совршена и за почетници и за експерти. Лесен е за употреба, со едноставни контроли и јасен прирачник за употреба. Плус, тој е доволно моќен за да се справи со различни ткаенини и проекти.

Земете го со себе на патувања или чувајте го дома како алтернатива за заштеда на простор на вашата машина со целосна големина. Со својата пренослива големина и разновидни способности, нашата мини машина за шиење сигурно ќе стане ваша алатка за сите ваши потреби за шиење.

Оваа компактна и лесна машина доаѓа со практична педала која ви овозможува лесно да ја контролирате брзината на шиење додека работите. Исто така, има вградено светло, што го прави совршен за сесии за шиење доцна во ноќта или за работа во услови на слаба осветленост. Лесен е за употреба, со едноставни контроли и јасен прирачник за употреба.

Не пропуштајте ја оваа неверојатна понуда – нарачајте ја вашата мини машина за шиење уште денес и почнете да шиете лесно и удобно!

Технички карактеристики:

Може да се напојува со електрична енергија или батерии (4AA)
Машината доаѓа со ножната педала

Сетот содржи:

  • 1x Мини машина за шиење
  • 1x адаптер
  • 1x педала