MP3 Player – Bluetooth слушалка + 2x USB полнач

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

699.00ден 1,500.00ден

Преглед на производот

Ексклузивно за вашиот личен простор во автомобилот се што ви е потребно е овој mp3 уред со два приклучоци за usb и bluetooth слушалка кој може да се користи во и надвор од автомобилот. Слушалката е удобна за носење, може да слушате музика да разговарате и да одговарате на повици, да се поврзете со навигаторот.

Опис

Тип: Автомобилски MP3 плеер
Материјал: пластика + метал
Боја: црна
Формат на репродукција: MP3 / WMA
Верзија за Bluetooth: V4.2 + EDR
Bluetooth обработка на звук: стерео A2DP
Работен напон: 12V-24V
Пренос на Bluetooth: 10-15m
Лимит на напон: 9V-30V
Големина на слушалката: 48 * 30мм
Големина на MP3 плеер: 90 x 43 x 65 mm
Нето Тежина: 85g / 3oz