FORD FOCUS Mondeo S-MAX C-MAX Galaxy Kuga Андроид мултимедија 7 инчи

8,499.00ден 12,000.00ден

Категории: ,

Опис

Андроид мулти медиа со навигација 7″

2gb Ram 32gb Rom

Quad core processor

Android 9.1

Со радиото следува canbus за поврзување на борд компјутер при што ќе функционираат сензорите и командите на волан

Одговара на следниве модели:

FORD FOCUS Mondeo S-MAX C-MAX Galaxy Kuga