MP5 радио за во автомобил 7″ екран на допир

2,699.00ден 4,500.00ден

Преглед на производот

Вграден Bluetooth V2.0 hands-free повик
Екран на допир со резолуција од 440 x 240, 26 милиони бои со 7-инчен TFT екран.
Еднонасочен видео излез, еднонасочен репродукциски видео излез, еднонасочен аудио излез.
Функција за FM аудио со висока дефиниција и претходно поставување на 18 станици.
Поддржува IR безжичен далечински управувач.
24 часа дигитален часовник, датум.
Поддршка за видео формат на RMVB / RM / FLV / 3GP / MPEG / DVIX / XVID / DTA / VOB / AVI.
Поддршка за аудио формат на MP3 / WMA / WMV / OGG / APE / ACC / FLAC.
Поддржете скенирање на формат на слики во JPEG / BMP / GIF / TIF.
Поддршка со TF / MMC картичка со голем капацитет до 32G (не се вклучени), USB драјвер, MP5 плеер.
Електронски тип бас / високи, лево и десно рамнотежа, преден и заден рамнотежа, контрола на јачината на звукот.
Разновидни аудио опции: џез / поп / рок / класичен и така натаму.
Поддршка сабвуфер (лево и десно канал стерео).
Максимална моќност 4 x 60W.

Категории: ,

Опис