MP5 радио за во автомобил со дисплеј на повлекување

6,899.00ден 9,000.00ден

Преглед на производот

  – Резолуција: 800 * 480
  – 7 “дигитален TFT екран на допир
– Слот за SD картичка со USB 2.0
– 1080P видео формат
– MOSFET: 45W x 4 Максимална излезна моќност
– Поддржува аудио формати на MP3 / WMA / WAV / FLAC / OGG / APE.
– Поддршка на видео формат на RM / RMVB / DVD (VOB) / VCD (DAT) / MP1 / MP2 / DIVX / XVID / MP4 / H263 / H264 / FLV / 3GP / JPEG
– CLOCK функција
– Функција за исклучување
– Опсег на FM: 87.5MHz – 108.00MHz
– Далечинско
– ГПС функција
– Функција часовник
– Bluetooth функција
– бас и високи тонови
– Задна камера
– AUX IN функција
– 7 различни бои на позадината
– Поддршка за повеќе од 5 јазици на руски, кинески, англиски, француски и шпански
SKU: 2000 Категорија:

Дополнителни Информации

GPS

GPS, Без GPS