MS Електричен велосипед ELECTRON e1

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

57,000.00ден 63,900.00ден

Преглед на производот

– Големина на тркалото: 28 ”
– Големина на рамка: 50 см
– Менувач: Shimano Acera M360
– Мотор: 250 W

Опис

 • Големина на тркалото: 28 “
 • Големина на рамка: 50 см
 • Менувач: Shimano Acera M360
 • Местење на менувачот: Shimano Acera M360
 • Мотор: 250 W
 • Батерија: Samsung, 36V, 10.4Ah
 • Рамка: Алуминиум
 • Седиште: Selle Royal
 • Гуми: CST C1313 700C * 42
 • Предна сопирачка: Механички дискови, Тектро MD-300R
 • Задната сопирачка: V сопирачка Tektro C310
 • Опсег: 50 до 80 км
 • Време на полнење: 4 – 6ч
 • Макс. товарен капацитет: 120 кг
 • Макс. брзина: до 24 км / ч
 • Тежина: 24 кг
 • Светла: предни и задни LED диоди
 • Синџир: KMC X8
 • Патнички компјутер: ДА, LCD екран