Пешкир за куче

740.00ден 900.00ден

Преглед на производот

• Пешкирот е изработен од микро влакна.

• Поради овој материјал кој брзо се впива, вашето куче брзо се суши по пливање, туширање или прошетка на пороен дожд.
• Лесно исушете го вашето куче без да ги навлажните рацете со користење на двете страни на крпата.
• Производот е достапен во три бои: розева, минт и виолетова.

Шифра: 16111

Категорија:

Опис

• Димензии на производот: 85×30 cm.