Подвижна дупла закачалка

749.00ден 1,000.00ден

Преглед на производот

Изработенo од висококвалитетен челик, овој цврст држач за облека со двојнo полe, монтиран на фрлачи за лесно маневрирање, ви олеснува да го преместувате на отворено или да се чувате во затворено во согласност со вашите потреби. Висината на шините може да се прилагоди како што се бара. Доаѓа со вградена решетка за чевли на основата на шината за облека и може лесно да се демонтира и чува кога не се користи.

Категорија:

Опис

Едноставно собрание
Заштеда на простор
Не’рѓосувачки челик
Вклучува тркала
Димензии: ~ W: 33cm x L: 118cm x H: 160cm