Пренослив Блендер со USB полнење

849.00ден 1,600.00ден

Преглед на производот

Со помош на мултифункционалниот преносливиот блендер, на брз и лесен начин подгответе си ги вашите омилени осовежителени шејкови, изблендирајте кашичка за вашите деца или сомелете јаткасти плодови каде било!

Едноставен за употреба, со само еден допир ослободува повеќе од 800 вати моќ за блендирање и обезбедува совршено мазна, кремска конзистентност.

Лесно се чисти,  основата на блендерот, стаклената чаша и сечилото може да се расклопат.
Вградена 2000mAh батерија, која може да ја користите и за полнење на вашиот мобилен телефон или таблет.

Важно:
– Пред употреба, секогаш запомнете да ставите течности и смесата да биде исечкана на помали парчиња.
– Не е безбедно да се ракува со основата и сечилото без стакло. Уверете се дека ова е правилно поставено за да се избегнат несакани повреди.

Категорија:

Опис

*Јачина 300w
*Вградена 2000mAh батерија, која може да ја користите и за полнење на вашиот мобилен телефон или таблет.
*Материјалот од кој е изработен е безбеден за да се подготвува храна за деца.
*Ножевите се од нерѓосувачки челик и безбедни од корозија
*Мини преносливиот блендер има капацитет од 380ml
*Големина: 22,5 х 8 см
*Ротирачка брзина: 1800 вртежи во минута