Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

499.00ден 1,400.00ден

Преглед на производот

Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скапи третмани за депилација.

Pro Wax 100 – апаратот за топење восок за депилација може да се користи за домашна и професионална употреба.
Ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење по цело тело и лице.

Сетот содржи:

1x Pro Wax100
1x 100гр. восок
5x шпатули

Опис

Моќност: 80W
Капацитет: 500ml
Димензии : дијаметар 18cm x висина 15cm
Димензии на котлето: дијаметар 10.5cm x висина 6.5cm
Работи на: 220-240V
Фреквенција: 50 / 60Hz
Димензии на пакет: 20 * 20 * 15cm