Q18 Паметен часовник – телефон

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

799.00ден 2,000.00ден

Преглед на производот

Спецификации
Процесор: MTK6261A
Екран: 1.54 инчен TFT HD LCD екран, резолуција: 240 * 240 пиксели
Екран на допир: екран со капацитивен OGS
Bluetooth: 3.0
Камера: 0.8 мега пикесли
Батерија: 500mAh
Постојано: Повеќе од 7 дена; Користење повеќе од 2 дена
Сензор за забрзување: Поддршка за 3D забрзување, Анализа на чекори, Неделен потсетник, Мониторинг на спиење, Анти губење, Далечинска слика.
Г-сензор: Да

Опис

1. 2.5D заоблен HD екран на допир на допир
2. Титаниумска метална обвивка, висок квалитет, удобно чуство на раката
3. ROM128M, поддршка Max TF картичка 32 GB (не е вклучена)
4. 500mAh батерија за долгогодишно користење
5. HD дисплеј: високо чувствителен екран на допир, совршена технологија
6. Функција на телефонот: остварете телефонски повик директно од часовникот, вклучувајќи одговарање и повикување, SIM слот, повици преку Bluetooth
7. Синхронизација со апликации: Wechat, Твитер, Фејсбук, време, распоред, праќање и примање пораки, смс и-мејл
8. MP3 / MP4 / камера
9. Спорт: компас, педометар, седентарен потсетник, следење на спиење
10. Селфи тајмер: да фотографирате од паметниот часовник или да го користите часовникот за да го контролирате телефонот и да фотографирате