Real Doctor појас за грб

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

299.00ден 900.00ден

Clear Selection

Преглед на производот

Дали чувствувате болки во грбот додека работите подолго време? Дали чувствувате болка во вратот за време на одморот? Ако одговорот е да, тогаш сте имале солидна причина да се одлучите за помош или совет од лекарите.

Болки во грбот и вратот се симптоми на лоша поставеност на телото, и истите може да се намалат и целосно да се изгубат доколку го држите вашето тело правилно исправено во текот на работата или во секојдневните активности низ домот.

SKU: N/A Категории: ,

Опис

Ја подобрува формата на телото
Ослободува од мускулните болки
Унисекс дизајн
Ултра-тенок, удобен дизајн
Дишечки материјал
100% сигурен и медицински поддржан од страна на реномирани доктори
Целосно невидлив под облеката

Дополнителни Информации

Одберете соодветна величина

L 165-180 CM, M 152-172 CM, S 130-160 CM, XL 175-195 CM