SENCOR Кафемат SCE 5000WH

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

2,099.00ден 2,700.00ден

Преглед на производот

 • Боја: бела
 • Приклучна сила: 900 W
 • Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш
 • Тежина: 1,8 кг
Категорија:

Опис

 • Идеален за подготовка на 14 шолји кафе одеднаш
 • Боја: бела
 • Опција за подготовка на чај
 • 2.1 литри резервоар за вода
 • Стаклен котел (2,1 л) со практичен капак за затворање
 • Рачка со изолација од топлина
 • Контрола на интензитетот на аромата
 • Лесно се чисти
 • Должина на кабелот за напојување: 87 см
 • Димензии (Д x Ш x В): 240 x 230 x 362 милиметри
 • Тежина: 1,8 кг
 • Опција за користење филтри за хартија за еднократна употреба (големина 4)
 • Заклучен вентил за затворање со капаче кое веднаш го запира пијалакот од капење кога се отстранува котелот
 • Anti-slip ногарки
 • Заштита од прегревање
 • Приклучна сила: 900 W
 • 2 години гаранција