SENCOR Грил SBG 3701SL

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

2,949.00ден 3,700.00ден

Преглед на производот

– Димензии на плотната за печење (ширина x длабочина): 37.5 x 25.7cm
– Моќ 1750 W
– Овозможува печење на месо, зеленчук, морска храна итн.
– Отстранлив дел за мрснотии

Категорија:

Опис

 • Овозможува печење на месо, зеленчук, морска храна итн.
 • Лесна и пренослива
 • Ги исполнува условите за здраво печење (можно е да се пече без додавање на масло)
 • Ребраста плоча за лесен проток на масти и вода
 • Автоматска контрола на температура со индикаторско светло (100 – 220 °C)
 • Нелеплива површина
 • Отстранлив дел за мрснотии
 • Димензии на плотната за печење (ширина x длабочина): 37.5 x 25.7cm
 • Лесна за чистење само со хартиена крпа
 • Термо изолирана рачка овозможува притискање на грилот за сендвичи
 • Нелизгачки ногарки
 • Заштита од прегревање
 • Моќ 1750 W
 • Димензии (ВхШхД) 14х38х31 cm
 • Сребрена боја
 • Тежина 2,9 kg
 • Гаранција 2 години