SENCOR Сецко SCB 5100WH

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

1,799.00ден 2,300.00ден

Преглед на производот

 • Боја: бела
 • Стаклен сад од 1000ml
 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • Компактен и ергономски дизајн
Категорија:

Опис

 • Боја: бела
 • Моќен за сечкање на месо, овошје, зеленчук и други видови на храна
 • Исто така погоден за подготовка на  храна за бебиња
 • 4 титаниумски ножеви за намалена оксидација
 • Голем стаклен сад (капацитет 1 000 ml) погоден за миење во машина за садови
 • Едноставно вметнете ги состојките и притиснете го копчето за да започнете со сечкање
 • Безбедносен прекинувач
 • Моќност: 500 W
 • Компактен и ергономски дизајн
 • 2 години гаранција