SENCOR Сецко SHB 4330

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

1,530.00ден 1,700.00ден

Преглед на производот

 • Боја: бела
 • Стаклен сад од 1000ml
 • Моќност на моторот (max): 230 W
 • Моментално вклучување
Категорија:

Опис

 • Доволна моќ за сечење месо, овошје, зеленчук
 • Компактен и ергономски дизајн
 • Ножеви од не’рѓосувачки челик гарантираат перформанси и сигурни резултати
 • Едноставно вметнете и притиснете го копчето за да започнете со сецкање
 • Стаклен сад од 1000ml
 • Моќност на моторот (max): 230 W
 • Боја: бела
 • Моментално вклучување
 • 2 години гаранција