SENCOR Фен SHD 7120WH

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

980.00ден 1,200.00ден

Преглед на производот

 • Ултра-лесен дизајн
 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 2000 W
 • 2 брзини
Категорија:

Опис

 • Боја: бела
 • Приклучна сила : 2000 W
 • 2 брзини (нежна и силна струја на воздух)
 • 3 нивоа на енергија (ниска, средна и висока температура)
 • Копче за ладен воздух за побрза фиксација  на фризура
 • Ултра-лесен дизајн
 • Тивок DC мотор
 • Антибактериски површински третман
 • Отстранлива задна решетка за полесно чистење
 • Ергономски обликувана рачка со оптимален распоред на контролниот елемент
 • Висечка јамка
 • Термичкиот осигурувач го штити моторот од прегревање
 • Должина на кабелот за напојување: 1,7 m
 • Димензии(д x д x в): 173 x 79 x 248 mm
 • Тежина: 360 g
 • 2 години гаранција