Паметен V8 часовник

799.00ден 1,600.00ден

Преглед на производот

Мержа и поврзување: SIM картичка
CPU: MTK6261D 360MHZ
Фреквенција: GSM 850/900/1800/1900 MHZ
Bluetooth 3.0
RAM 32M, ROM 32M
Дисплеј: 1,54 инчен TFT LCD екран, 240 * 240 пиксели
Камера: 0,3 м
Поддржува мемориска картичка до 32 GB

Категорија: