Паметен часовник L61

1,799.00ден 2,500.00ден

Преглед на производот

Екран: 1,28 инчен HD LCD со целосен круг 240×240.
Батерија од 220 mah.
Нараквица: ремен/силикон.
Поддршка за повици со Bluetooth.
Функции: педометар, растојание, калории, срцев ритам/крвен притисок/мониторинг на кислород,
блутут повик, музика со блутут, мерење температура, следење на спиење, потсетник за повици,
потсетник за смс пораки, потсетник за пораки за социјална апликација, потсетник за будилник,
потсетник за седечки активности.

Категорија:

Опис