Спортски паметен часовник ex16

899.00ден 1,700.00ден

Преглед на производот

24 часовно следење на активностите во реално време: педометар, трчање, потрошувачка на енергија, согорени калории и слични податоци. По поврзувањето со Bluetooth 4.0, ќе ги синхронизира податоците на вашиот телефон.
Од како ќе се синхронизираат податоци со часовникот добивате известување за дојдовен повик, порака или нотификација од апликациите. Поддржува whatsapp, facebook, wechat, skype, instagram, twiter.
Категорија:

Опис

Спецификација:
Тип на екран: FSTN LCD екран со целосен агол
Големина на екранот: 1.12 кружен екран
Должина на алката: 135MM / 90MM
Ширина на бендот: 22MM
Bluetooth: 4.0 верзија
Процесор: SI-BW03
Водоотпорен: IP67 до 50 метри водоотпорен
Батерија: Вградена батерија со стандардна копче CR2032
Време на подготвеност: 8 месеци; со режим за заштеда на енергија: 12 месеци
Компатибилни системи: Андроид системи и Apple IOS