Трицикл Kikka Boo – Nikki 3 in 1

8,290.00ден 8,770.00ден

Преглед на производот

Мултифункционален трицикл со желенза конструкција 3 во 1 што се трансформира во велосипед на три тркала.
Шифра:

Опис

• Мултифункционален трицикл со желенза конструкција 3 во 1 што се трансформира во велосипед на три тркала.
• Прилагодлива висина на рачката во 3 позиции.
• Се преклопува и е практичен за патување при што заштедува простор.
• Има седиште кое овозможува седење во две позиции.
• Покривче кое се подесува во 3 позиции и штити од сончевата светлина.
• Безбедносен каиш со 3 точки на поврзување со рамни влошки и мека подлога на седиштето.
• Подножје за дополнителна удобност за мали деца.
• Дополнителен потпирач за нозе што може да се собере.
• Сопирачки на задните тркала.
• ЕВА тркала.
• Предни светла и звучен ефект.
• Држач за чаша.
• Погоден е за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот : 106x80x47