VOX 43″ DSA311B

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

11,900.00ден 13,800.00ден

Преглед на производот

Големина: 43″ (109 см)
Тип на екран: Direct LED Slim
Разолуција: Full HD 1920×1080
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x1, AV влез, VGA, CI+,
COAX излез, излез за слушалки
Технологии: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Категории: ,