VOX 50″ ADS314B Smart UHD

 • Брза Достава

  Достава за 2-3 работни дена
 • Враќање на производ

  Потрошувачот има право да го замени производот што има соодветен квалитет во рок од 15 дена, доколку тој не одговара во однос на формата, големината, моделот, бојата, бројот или од други причини. Замената се врши ако производот не бил употребуван, ако е сочуван изгледот на производот, употребните својства, пломбите, фабричките етикети
 • Секога автентични

  Ние продаваме само 100% автентични производи
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи плаќате при приемот. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.

19,900.00ден 23,099.00ден

Преглед на производот

Големина: 50″ (127 см)
Тип на екран: Direct LED slim
Разолуција: 4K 3840×2160
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart: Android 9.0
Youtube, Facebook, Twiter, Multiscreen
Моќност на звучниците: 2 x 10W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN,
CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Категории: ,