NIKAI 10 во 1 професионална машинка за шишање

Оваа машинка е се што ви е потребно за професионално средување и обликување на влакната на вашето тело, работи со голема брзина и содржи специјален комплет за отстранување на влакна за мажи, изработен од супер квалитетни професионални ножеви.

Оваа машинка е се што ви е потребно за професионално средување и обликување на влакната на вашето тело, работи со голема брзина и содржи специјален комплет за отстранување на влакна за мажи, изработен од супер квалитетни професионални ножеви.

Стара цена

ПРЕОСТАНАТО ВРЕМЕ ДА ГО ИСКОРИСТИТЕ ПОПУСТОТ

Hours
Minutes
Seconds

Нарачајте по неверојатна цена од само

ЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

КАКО ДА НАРАЧАМ?

НАПРАВЕТЕ НАРАЧКА

За да нарачате потребно е да ја потполните формата со оставање на ваши податоци Име презиме Гран/Населено место адреса телефонски број
НАРАЧАЈ СЕГА

НАЧИН НА ДОСТАВА

НАРАЧКАТА ПРИСТИГНУВА ВО РОК ОД 2 ДО 3 РАБОТНИ ДЕНОВИ ДОСТАВАТА СЕ ДОПЛАЈЌА 110ДЕНАРИ

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ

ПЛАЌАЊЕТО Е НА РАКА КОГА ДОСТАВУВАЧОТ КЕ ВИ ЈА ДОСТАВИ ПРАТКАТА

ПОТПОЛНЕТЕ ГИ СЛЕДНИТЕ ПОЛИЊА ЗА ДА НАПРАВИТЕ НАРАЧКА